Lekcja z dr Sławoszem Uznańskim Wiśniewskim, który połączył się z nami za pośrednictwem Internetu z Japonii, z trwających tam Międzynarodowych Targów Expo 2026. Dr Sławosz to drugi – po Mirosławie Hermaszewskim – Polak, który był w kosmosie. Niedawno wrócił z orbity okołoziemskiej, na której przebywał w ramach misji kosmicznej Europejskiej Agencji Kosmicznej i NASA. Pozdrawiamy!







