Dożywianie

OPŁATA ZA MIESIĄC KWIECIEŃ (płatne do 10.04.2026)

klasy 0 - VIII -> 93,50 zł

MENU

Zapoznaj się z jadłospisem. Zwróć uwagę na alergeny.

Dożywianie uczniów w naszej szkole odbywa się od września do czerwca w dni nauki szkolnej. Obiady spożywane są przez dzieci na stołówce według ustalonego harmonogramu:

  • 10:40 – kl. 0
  • 10:20-10:35 – kl. I, II, III
  • 11:20-11:35 – kl. IV, V, VI
  • 12:20-12:30 – kl. VII, VIII

Koszt obiadu w roku szkolnym 2025/2026 dla jednego dziecka wynosi 5,5 zł.

Wpłaty należy uiszczać do 10. każdego miesiąca na NOWY numer konta: 86 8309 0000 0080 4359 2000 0080

W tytule należy wpisać imię, nazwisko oraz klasę ucznia.

Potwierdzenie wpłaty należy przesłać droga mailową: intendentka@spgoreczyno.pl.

Nieobecność dziecka należy zgłosić z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem:

  • pod nr tel. 58 684 17 28 w. 23
  • lub mailowo: intendentka@spgoreczyno.pl