OPŁATA ZA MIESIĄC KWIECIEŃ (płatne do 10.04.2026)
klasy 0 - VIII -> 93,50 zł
MENU
Zapoznaj się z jadłospisem. Zwróć uwagę na alergeny.
Dożywianie uczniów w naszej szkole odbywa się od września do czerwca w dni nauki szkolnej. Obiady spożywane są przez dzieci na stołówce według ustalonego harmonogramu:
- 10:40 – kl. 0
- 10:20-10:35 – kl. I, II, III
- 11:20-11:35 – kl. IV, V, VI
- 12:20-12:30 – kl. VII, VIII
Koszt obiadu w roku szkolnym 2025/2026 dla jednego dziecka wynosi 5,5 zł.
Wpłaty należy uiszczać do 10. każdego miesiąca na NOWY numer konta: 86 8309 0000 0080 4359 2000 0080
W tytule należy wpisać imię, nazwisko oraz klasę ucznia.
Potwierdzenie wpłaty należy przesłać droga mailową: intendentka@spgoreczyno.pl.
Nieobecność dziecka należy zgłosić z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem:
- pod nr tel. 58 684 17 28 w. 23
- lub mailowo: intendentka@spgoreczyno.pl